Home - przy ul. Armii Krajowej Aktualności Konkurs ekologiczny ”Chronimy drzewa- zbieramy makulaturę”

Konkurs ekologiczny ”Chronimy drzewa- zbieramy makulaturę” Drukuj Email
wtorek, 20 czerwca 2017 14:37

6 czerwca po raz pierwszy w siedzibie Urzędu Miasta Sopotu przeprowadzono oficjalne zakończenie konkursu ekologicznego Zbieramy makulaturę-chronimy drzewa.

Organizatorem Konkursu był Prezydent Miasta Sopotu.

Konkurs przebiegał w następujących kategoriach:

• Najlepsza Placówka Oświatowa
  • Najlepszy Uczeń
  • Najlepszy Przedszkolak

Konkurs trwał w okresie od 15 października 2016 do 31 maja 2017 roku. Uczestniczyło w nim 2.101 uczniów i przedszkolaków, którzy zebrali  29.860 kg makulatury.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło naszego przedszkola. Zajęliśmy III miejsce , a Franio z grupy Motylków otrzymał tytuł Najlepszego Przedszkolaka z wynikiem 1305 kg zebranej makulatury. Marek i Kuba z grupy Delfinki otrzymali wyróżnienia.

Dziękujemy Rodzicom, którzy włączyli się do akcji i przyczynili się do naszego sukcesu.