Breadcrumbs

Home - przy ul. Kasprowicza Grupa III - Tygryski ,,Tygryski " ? - nie ,,piraci i marynarze".

Rekrutacja,,Tygryski " ? - nie ,,piraci i marynarze". Drukuj Email
sobota, 24 czerwca 2017 10:12

 

Ach, co to był za dzień. Czy to były ,,Tygryski" ?  20.06.2017r. - w naszym przedszkolu oprócz wspaniałych gości  (Rodziców) pojawili się  piraci i marynarze. Były też syreny i Hawajki. A to wszystko w wyjątkowej scenerii - wzburzonego morza i dwóch wrogich okrętów: żaglowca z marynarzami i pirackiego statku. Zapowiadała się sroga walka, ale tajemnicze pląsy syren i żywiołowy taniec Hawajek złagodził hardych piratów. Na pokładach statków zapanowała zgoda i wielka radość. Przedstawieniu ,,Morska przygoda" towarzyszyła niezwykła muzyka : ,,Hej, żeglujże" , ,,Żółta łódź podwodna" , ,,Piraci z Karaibów" , ,, Żagle w górę" , ale przede wszystkim niesamowita gra aktorska przedszkolaków. ,,Dzień rodziny" obfitował w mnóstwo prezentów i życzeń. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów a małym aktorom za wytrwałość i pracowitość. (W drugim przedstawieniu ( 21.06.2017r.) widzami były dzieci z grupy ,,Krasnoludków" , ,,Słoneczek'' ,  ,,Motylków".