Breadcrumbs

Home - przy ul. Kasprowicza Grupa II - Słoneczka Czerwiec u Słoneczek

RekrutacjaCzerwiec u Słoneczek Drukuj Email
piątek, 30 czerwca 2017 00:00

01 czerwca 2017 r. Słoneczka wybrały się na Stadion Leśny w Sopocie, gdzie odbywał się Festyn z okazji Dnia Dziecka. To bardzo szczególny dzień dla każdego dziecka. Słoneczka brały udział w różnych dysyplinach sportowych, skakały na trampolinie, zjeżdżały z dmuchanej zjeżdżalni. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, roześmianych i kolorowych buziek. To był super dzień!

 

 

06 czerwca 2017 r. naszym ostatnim gościem przed wakacjami w ramach akcji czytelniczej, była - Babcia Anatola. Tego dnia usłyszeliśmy bajki: "Przygody Alladyna" i "Trzy świnki". Świetnie się bawiliśmy słuchając z zaciekawieniem tych opowieści. Jednak na tym niespodzianki się nie skończyły. Babcia Anatola przygotowała dla nas przepyszne babeczki czekoladowe. To było wspaniałe spotkanie. Dziękujemy!

Po wakacjach zapraszamy ponownie rodziców, dziadków oraz starsze rodzeństwo do naszej grupy, aby poczytali nam bajki :)

 

 

12 czerwca 2017r. Słoneczka wraz z innymi przedszkolakami bawiły się na zabawie tanecznej prowadzonej przez aktorów Teatru Qfer. Bawiliśmy się świetnie uczestnicząc w konkursach - tańcząc,śpiewając  i śmiejąc się.

 

 

21 czerwca 2017r. zostaliśmy zaproszeni do obejrzenia przedstawienia pt. " Morska przygoda". Aktorami byli nasi starsi koledzy z grupy "Tygrysków ". Z zainteresowanie śledziliśmy losy marynarzy, piratów, syrenek i hawajek. Ta barwna opowieść bogata w muzykę ,piosenki i tańce bardzo nam się podobała. Gratulujemy!

 

 

23 czerwca 2017 r. wybraliśmy się do Multikina na "Pierwszą wizytę w kinie". Podczas wizyty zwiedziliśmy kino m.in. kabinę projekcyjną, kasy biletowe, podpatrzyliśmy jak produkowany jest popcorn, obejrzeliśmy seans polskich bajek, a na zakończenie zostaliśmy pasowani na kinomanów i każdy z nas otrzymał dyplom.

 

 

 

28 czerwca 2017 r. odwiedziliśmy po raz ostani przed wakacjami Bibliotekę. Tutaj też panował wakacyjny nastrój. Rozwiązywaliśmy zagadki o wakacjach, tańczyliśmy, bawiliśmy się z chustą animacyją, a na zakończenie P. Asia przeczytała nam bajkę o wakacyjnych przygodach Franklina. Bardzo dziękujemy za cały rok ciekawych zajęć, zabaw i teatrzyków przygotowanych dla nas. Życzymy udanych wakacji!

 


 

Słoneczka życzą wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu :)