Breadcrumbs

Home - przy ul. Kasprowicza Grupa I - Krasnoludki Grupa "Krasnoludki"

RekrutacjaGrupa "Krasnoludki" Drukuj Email
niedziela, 17 stycznia 2010 16:19

 

 

 

       W grupie "Krasnoludków?  jest 26 dzieci w wieku 3 i 4 lat. Opiekę nad dziećmi sprawują dwie panie nauczycielki pani  mgr Beata Raczkowska i pani mgr Bożena Przypaśniak oraz pani Basia Makowska  (nasza niania) i niezastąpiona pani Kazimiera Anikowska "Pani Biedronka" ( woźna oddziałowa). W dniu 15.12.2009r. każdy "Krasnoludek" został pasowany na przedszkolaka. Wydarzeniu temu  przewodniczyła pani Dyrektor pasując nas dużym ołówkiem. Były też dzieci z grupy "Tygrysków" przyjmując nas pod swoje skrzydła jako reprezentancii "starszych" przedszkolaków. Nie zabrakło naszych  rodziców, którzy nam kibicowali i dzięki którym mogliśmy delektować sie słodkim poczęstunkiem.  

        W naszej grupie  uczymy się ciągle nowych wierszyków i piosenek oraz  przygotowujemy się do różnych uroczystości. Braliśmy udział w konkursie recytatorskim organizowanym  w naszym przedszkolu, na którym recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy piosenki. Za udział otrzymaliśmy dyplomy i upominki.
 Lubimy jak odwiedzają nas aktorzy z przedstawieniami i artyści z koncertami.

      Nasi wspaniali rodzice aktywnie uczestniczą w życiu naszej grupy. Wspólnie z nimi braliśmy udział w konkursie na najpiękniejsza kartkę świąteczną oraz w warsztatach świątecznych wykonując ozdoby na choinkę. Dzieki ich inicjatywie mogliśmy jeżdzić na łyżwach na lodowisku.